Trendy bývania – Farby jesene ako inšpirácia

Zaujímate sa o trendy bývania ?

Hoci sme si tento rok museli na jeseň počkať trochu dlhšie, naše dni už naplno spestrujú zlaté, žlté a oranžové odtiene. Vedeli ste, že vďaka veselým a príjemným tónom jesene si môžete skrášliť aj vaše domovy, či kancelárie?

Možností na vylepšenie je mnoho, od nábytku, cez farby stien až po malé dekorácie a bytové doplnky. Preto naozaj stačí len zapojiť fantáziu a domov s nádychom jesene prispôsobiť vašim predstavám.
Okrem základnej žltej a oranžovej môžete využiť celú farebnú paletu jesenného obdobia. Zamerajte sa na jemnú béžovú, svetlohnedú, smotanovú, či tmavohnedú, červenú alebo tehlovú. Tieto farby vnesú do vášho domova príjemnú atmosféru a zútulnia prostredie.

Drevený nábytok, objekty nájdené počas jesenných prechádzok v prírode, či vylisované žiarivé jesenné listy stromov v rámiku, aj to všetko môže poslúžiť ako vhodná a originálna dekorácia. Takáto zmena dizajnu navyše vôbec nemusí výrazne zaťažiť vašu peňaženku, stačia len malé vylepšenia, ako napríklad nová prikrývka, deka, či vankúše vo farbách jesene.

Buďte kreatívni, inšpirujte sa prírodou a vneste ducha jesene do svojho domova, dolaďte trendy bývania, my sme vám na začiatok pripravili malú inšpiráciu. Nemáte istotu? Napíšte, alebo zavolajte našim odborníkom, radi Vám poradia.

 

Zmenu interiéru, či návrh nového domu vám radi pripravia naši odborníci.

Zdroj: www.architectureartdesigns.com

Diskusia uzatvorená.